Vyvinuli jsme pro Vás redakční systém pro vytváření a správu webových stránek.
Nastavili jsme standardy v uživatelském prostředí a použitelnosti webu klientů.

Online demo

Spravujte svůj obsah bez starostí

Potřebujete CMS, kde nerozhoduje, jak velký máte web? Chcete spravovat stránky sami nebo v týmu? Všechny potřebné funkce najdete v přehledné administraci.

obsah
fotky
web

Zobrazit funkce

nebo rovnou poptat

Prezentace na klíč

Hledáte správné řešení pro vaši webovou prezentaci? Zajistíme pro vás grafické návrhy, moderní kódování i bezpečný hosting. Udělejte dobrý dojem i na internetu!

návrhy
kódování
hosting

Zobrazit služby

nebo rovnou poptat

Moderní technologie pro vás

Při kódování využíváme HTML5, CSS3 a další technologie. Navíc pro vás máme k dispozici serverhosting v profesionálním datacentru. Na vaše projekty jsme připraveni i z technického hlediska!

HTML5
CSS3
jQuery

Zobrazit moduly

nebo rovnou poptat

Otestujte si WebAdmin online

Měnit můžete novinky, články i fotky. Veškeré změny budou o půlnoci každého dne smazány. Vyzkoušejte si jaké to je, když máte správu vašich webových projektů ve vlastních rukou!

demo
online
now

Zobrazit demo

nebo rovnou poptat

WebAdmin.cz – systém pro správu obsahu

Moderní full screen administrace

Ovládejte svoji webovou prezentaci pomocí jednoduché administrace. Například články snadno řadíte ve stromové struktuře, pouhým přetažením v pořadí. Administrace pracuje ve full screen módu, takže se hravě přizpůsobí vašemu monitoru i notebooku.

Zoom

Jednoduchá editace vašich článků

Jednotlivé články upravujete kliknutím na jejich název v přehledech. Tyto přehledy je možné řadit, filtrovat nebo prohledávat. Do administrace můžete nahlédnout např. v našem online demu, kde si vše zdarma vyzkoušíte.

Intuitivní ovládání

Rozhraní administrace je řešeno jako běžná aplikace. Žádné zbytečné ikony a složitá menu. Používejte prostředí, na které jste zvyklí.

Pro malé i velké

WebAdmin je přizpůsoben pro vysokou návštěvnost. Podporou verzování a systémem oprávnění usnadní správu obsahu.

Přizpůsobí se Vám

Vložit fotogalerii, kontaktní formulář či novinku nebylo nikdy snadnější. Svou modulárností umožní další rozvoj a nebude brzdit Vás, ani Vaše zákazníky.

Moderní technologie

Pokud Vám nic neříkají termíny jako MVC, AJAX/AJAJ, SEO, XML-RPC, SOAP, REST, WebSocket, OpenID a další, nic si z toho nedělejte. WebAdmin na toto všechno pamatuje za Vás.

Líbí se Vám WebAdmin, ale potřebujete poradit?

Kontaktujte nás. Stačí vyplnit krátký formulář a my se Vám ozveme.

 
* povinné položky